10
Maj

SHH i Oracle zapraszają na Krakowskie Spotkania z INSPIRE!

Już za tydzień, w dniach 17 – 18 maja 2018 r., w krakowskim Międzynarodowym Centrum Kultury odbędzie się XIV Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu „Krakowskie Spotkania z INSPIRE” pod hasłem „Jedna przestrzeń – różne spojrzenia”.

Drugiego dnia sympozjum (piątek, 18.05) podczas Sesji V (godz. 12:00-13:30) przedstawiciele poznańskiego GEOPOZ-u zaprezentują „Aktualizację modelu 3D budynków na przykładzie Poznania„. Podczas wystąpienia będą prezentowane narzędzia aktualizacji i publikacji modeli miejskich 3D wdrażane przez firmę SHH w ramach tego innowacyjnego projektu. Wdrożenie jest także jednym z pierwszych przykładów implementacji w Polsce cyklu życia miejskiego modelu 3D.

Uczestników sympozjum zapraszamy także na wspólne stoisko firm SHH oraz Oracle, na którym będą prezentowane m.in. technologie modeli miejskich smart3Dcity dostępne w chmurze Oracle Cloud oraz przykładowe modele polskich miast i regionów (w tym prezentowany przez GEOPOZ model 3D miasta Poznania) zaimplementowane w oparciu o standardy OGC, w tym cityGML, oraz dane LiDAR, MESH 3D i inne.

Zapraszamy do udziału w sympozjum oraz do odwiedzenia naszego stoiska!

Szczegóły merytoryczne oraz logistyczne na stronie organizatora.

Sprawdź nas!

    Dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu:
  • skontaktowania się i udzielenia odpowiedzi,
  • skontaktowania się celem złożenia oferty,
  • podjęcia innych działań na żądanie osoby, której dane dotyczą,
  • należytego wykonania umowy.

Informujemy o przysługującym Pani/Panu prawie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych, a także o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jest warunkiem niezbędnym do:

  • skontaktowania się i udzielenia odpowiedzi,
  • skontaktowania się celem złożenia oferty,
  • podjęcia innych działań na żądanie osoby, której dane dotyczą,
  • należytego wykonania umowy.

Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Państwa skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Państwa wpływające, w tym do profilowania.

Więcej informacji w polityce prywatności.