18
październik

Forum Digital City

Forum Digital City (10-11.10.2018 | Lipsk | Niemcy) to wydarzenie współorganizowane przez virtualcitySYSTEMS, partnera technologicznego SHH w zakresie zagadnień 3Dcity.
Przedstawiciel SHH wygłosił podczas forum prelekcję na temat zaawansowania prac nad wdrożeniami modeli miejskich 3D w Polsce. 

W ramach międzynarodowej konferencji dr inż. Stanisław Biernat, dyrektor ds. handlowych w SHH, zaprezentował w panelu „Cyfrowe Miasta” (10-11 października 2018 r.) prezentację pt. „smart3Dcity – Implementation of 3D-GDI solutions in Poland„.

Podczas wydarzenia zostały zaprezentowane inteligentne rozwiązanie pod nazwą „Cyfrowy bliźniak” dla miast (dzielnic i budynków) stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dziedzinie geoinformatyki (virtualcitySYSTEMS) i numerycznej symulacji zachowania fizycznego (CADFEM). „Digital Twin” oparty na CityGML (istniejące budynki), BIM (nowe budynki) i OpenDRIVE (przestrzeń drogowa) umożliwia planowanie nowych projektów, monitorowanie procesów budowlanych i cyklu życia, badanie scenariuszy, a także znalezienie zrównoważonych rozwiązań dla skomplikowanych aktualnych wyzwań miejskich.

Forum zgromadziło międzynarodową grupę specjalistów, pionierów, badaczy i planistów, od przedsiębiorców do samorządów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami i wyzwaniami, wymienili innowacyjnymi pomysłami oraz omówili rozwiązania dla „miasta przyszłości”.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie wydarzenia.

Sprawdź nas!

    ZGADZAM SIĘ na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, otrzymywanie informacji handlowych oraz telefonicznych połączeń przychodzących - działań inicjowanych przez SHH sp. z o.o. (administrator danych osobowych) w celach komunikacyjnych. Więcej informacji w Polityce Prywatności firmy SHH dostępnej na stronie shh.pl