16
listopad

Seminarium Bentley dla 3DCity | 28.11.2017

Seminarium dedykowane jest dla administracji samorządowej, jednostek administracji rządowej oraz podmiotów współpracujących. Tematyka seminarium będzie dotyczyła rozwiązań do zarządzania danymi geoprzestrzennymi oraz koncepcji 3DCity i modelowania 3D.

Podczas seminarium dr inż. Stanisław Biernat, dyrektor ds. handlowych w SHH, będzie prezentował praktyczne doświadczenia w zakresie tworzenia modeli miejskich.
W trakcie spotkania przedstawimy najnowsze rozwiązania z zakresu tworzenia modeli 3D z wykorzystaniem zdjęć fotograficznych obiektów.
Zaprezentujemy sprawdzone rozwiązania do efektywnego zarządzania danymi geoprzestrzennymi z wykorzystaniem Bentley Map.
Omówimy koncepcje i korzyści stosowania technologii BIM w kontekście zarządzania infrastrukturą miejską na przykładzie modelów 3D polskich miast.
Udział w seminarium jest bezpłatny.

AGENDA | REJESTRACJA

Sprawdź nas!

    ZGADZAM SIĘ na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, otrzymywanie informacji handlowych oraz telefonicznych połączeń przychodzących - działań inicjowanych przez SHH sp. z o.o. (administrator danych osobowych) w celach komunikacyjnych. Więcej informacji w Polityce Prywatności firmy SHH dostępnej na stronie shh.pl