27
wrz.

SHH na Baltic Business Forum

W dniach 20-22 września 2017 w Świnoujściu odbyło się Baltic Business Forum. Podczas wydarzenia dominowały debaty eksperckie z udziałem ludzi biznesu, nauki, polityki i samorządu. Gościem honorowym tegorocznej edycji była Szwecja. Forum zgromadziło także przedstawicieli wielu innych państw, m.in. Ukrainy, Niemiec i Turcji.

Tematyka dotyczyła współpracy międzynarodowej, m.in. w zakresie wsparcia krajów europejskich, a także innowacyjnych inwestycji w rozwój i infrastrukturę. Ważnym obszarem tematycznym był także smart city.

Merytorykę wydarzenia współtworzyła także firma SHH z Wrocławia. Stanisław Biernat, dyrektor ds. handlowych, wygłosił prezentację pod hasłem „Prototypy Modeli miejskich 3D, z wykorzystaniem standardu CityGML, chmur punktów i modeli typu mesh 3D”. Prelekcja była elementem sesji „Miasto – projekcja świadomości mieszkańców, władz czy architektów? Innowacje w budowaniu przestrzeni miejskiej”. Wystąpienie odnosiło się do zagadnienia tworzenia i utrzymania w aktualności modeli miejskich 3D na poziomie całego miasta i była wstępem do dalszych prezentacji dotyczących modelowania inwestycji miejskich i obiektów infrastrukturalnych.

Więcej szczegółów na stronie forum balticbusinessforum.eu

Fot. Baltic Business Forum

Sprawdź nas!

    ZGADZAM SIĘ na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, otrzymywanie informacji handlowych oraz telefonicznych połączeń przychodzących - działań inicjowanych przez SHH sp. z o.o. (administrator danych osobowych) w celach komunikacyjnych. Więcej informacji w Polityce Prywatności firmy SHH dostępnej na stronie shh.pl