10
Maj

SHH i Oracle zapraszają na Krakowskie Spotkania z INSPIRE!

Już za tydzień, w dniach 17 – 18 maja 2018 r., w krakowskim Międzynarodowym Centrum Kultury odbędzie się XIV Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu „Krakowskie Spotkania z INSPIRE” pod hasłem „Jedna przestrzeń – różne spojrzenia”.

Drugiego dnia sympozjum (piątek, 18.05) podczas Sesji V (godz. 12:00-13:30) przedstawiciele poznańskiego GEOPOZ-u zaprezentują „Aktualizację modelu 3D budynków na przykładzie Poznania„. Podczas wystąpienia będą prezentowane narzędzia aktualizacji i publikacji modeli miejskich 3D wdrażane przez firmę SHH w ramach tego innowacyjnego projektu. Wdrożenie jest także jednym z pierwszych przykładów implementacji w Polsce cyklu życia miejskiego modelu 3D.

Uczestników sympozjum zapraszamy także na wspólne stoisko firm SHH oraz Oracle, na którym będą prezentowane m.in. technologie modeli miejskich smart3Dcity dostępne w chmurze Oracle Cloud oraz przykładowe modele polskich miast i regionów (w tym prezentowany przez GEOPOZ model 3D miasta Poznania) zaimplementowane w oparciu o standardy OGC, w tym cityGML, oraz dane LiDAR, MESH 3D i inne.

Zapraszamy do udziału w sympozjum oraz do odwiedzenia naszego stoiska!

Szczegóły merytoryczne oraz logistyczne na stronie organizatora.

Sprawdź nas!

    ZGADZAM SIĘ na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, otrzymywanie informacji handlowych oraz telefonicznych połączeń przychodzących - działań inicjowanych przez SHH sp. z o.o. (administrator danych osobowych) w celach komunikacyjnych. Więcej informacji w Polityce Prywatności firmy SHH dostępnej na stronie shh.pl