19
marzec

SHH wspiera rozwój młodych inżynierów w zakresie geoinformacji

Wspieramy w zakresie praktycznej edukacji projektowej przyszłych inżynierów z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej w obszarze 3D City oraz GIS. Efekty mają wymiar merytoryczny i przede wszystkim praktyczny.

17 marca 2018 roku w Auli Politechniki Wrocławskiej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów absolwentom roku akademickiego 2017 / 2018. W gronie młodych inżynierów znalazły się także dwie absolwentki, które w swoich pracach inżynierskich opracowały zagadnienia związane z tematyką 3Dcity:

  • Anna Gregorczyk, praca inżynierska „Opracowanie modelu 3D fragmentu wybranego miasta w standardzie CityGML na potrzeby prezentacji danych akustycznych”,

  •  Sandra Dominiak, praca inżynierska pt. „Ewidencja i analiza lokalizacji reklam w przestrzeni miejskiej 3D wybranego fragmentu miasta”.

Dr inż. Stanisław Biernat, członek konwentu Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej oraz dyrektor ds. handlowych w SHH, wręczył wyróżnienia podkreślające aspekty merytoryczne prac, a także konsekwentną realizację koncepcji smart3Dcity.

 

Więcej informacji na stronie Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej.

Sprawdź nas!

    ZGADZAM SIĘ na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, otrzymywanie informacji handlowych oraz telefonicznych połączeń przychodzących - działań inicjowanych przez SHH sp. z o.o. (administrator danych osobowych) w celach komunikacyjnych. Więcej informacji w Polityce Prywatności firmy SHH dostępnej na stronie shh.pl