19
lt.

smart3Dcity – najlepszym rozwiązaniem w konkursie Smart City Expert

smart3Dcity – miejski model 3D miasta Poznań – najlepszym rozwiązaniem ubiegłego roku w konkursie blogu Smart City Expert.

Na blisko półtora tysiąca głosów oddanych w plebiscycie na krajowe rozwiązanie roku dla inteligentnych miast ponad połowę uzyskał trójwymiarowy model zabudowy Poznania.

Przedsięwzięcie to uzyskało 60 % głosów, deklasując takie projekty, jak: „Termomodernizacja wraz z zarządzaniem źródłami ciepła w budynkach użyteczności publicznej w formule PPP na terenie gminy Opalenica” (16% głosów) oraz „Zielona energia w czerwonych autobusach w Ostrowie Wielkopolskim” (14%).

Rozwiązanie roku 2018 czytelników Smart City Expert (Wyniki!)

Autorzy projektu – firma SHH i Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ – nie tylko opracowali kompletny model 3D zabudowy Poznania o szczegółowości LoD 2 (wg standardu CitymGML) i udostępnili go w nowoczesnym geoportalu, ale także przygotowali i wdrożyli mechanizmy systematycznej aktualizacji tego opracowania.

Więcej o projekcie.

Sprawdź nas!

    ZGADZAM SIĘ na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, otrzymywanie informacji handlowych oraz telefonicznych połączeń przychodzących - działań inicjowanych przez SHH sp. z o.o. (administrator danych osobowych) w celach komunikacyjnych. Więcej informacji w Polityce Prywatności firmy SHH dostępnej na stronie shh.pl